Частным предпринимателям о ставках единого налога на 2012 год

от 05/01/2012 в Ставки единого налога - Комментарии выключены

В розрізі положень Закону України від 04.11.2011 р. № 4014-VI фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними та міськими радами для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць.

У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності. Якщо вказані платники єдиного податку здійснюють господарську діяльність на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного  податку, встановлений для відповідної групи таких платників єдиного податку.

Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп урозмірі 15%:

  1. до суми перевищення обсягу доходу, визначеного для відповідної групи;
  2. до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої груп;
  3. до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;
  4. до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Комментирование закрыто